Практичні протипожежні тренування

Практичні протипожежні тренування

03 травня 2018 року на території КЗОЗ «Дворічанська центральна районна лікарня» проводились практичні протипожежні тренування на тему: «Дії у разі виникнення пожежі на об'єкті з масовим перебуванням людей». Після оголошення ввідної «Пожежа на 2-му поверсі терапівтичного відділення» медичним персоналом було одразу повідомлено Державну пожежно-рятувальну частину № 14 (смт Дворічна) ГУ ДСНС України у Харківській області та розпочато евакуацію людей у небезпечну зону. Гасіння пожежі та рятування постраждалої проводилось ланкою газодимозахисної служби в апаратах АСП-2. Під час тренування було відпрацьовано: - взаємодію служб та установ району; - дії обслуговуючого персоналу під час пожежі та заходи по евакуації пацієнтів, які знаходились в будівлі; - питання надання невідкладної медичної допомоги потерпілим черговою бригадою Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Альбом: Практичні протипожежні тренування
Web-адреса: dvor-rl.dvorichna-rda.gov.ua/news/id/10506 | Переглядів: 110Дата публікації: 11:45 03.05.2018

Черкасов Сергій Петрович

Подій не заплановано