Професійне свято

День медичного працівника

18 червня 2020 року медичних працівників  районної лікарні привітали з Днем медичного працівника голова районної ради Галина Турбаба, голова районної державної адміністрації Юрій Струков.

З нагоди свята Грамотами Департаменту охорони здоров’ֹя Харківської обласної державної адміністрації були відзначені статистик медичний інформаційно-аналітичного відділу Бердник Ольга Анатоліївна та лікар з ультразвукової діагностики Кірсанов Василь Юрійович.

Грамотами районної ради та районної державної адміністрації за  багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм,  відданість справі, активну  громадську позицію та з нагоди  Дня медичного працівника було нагороджено працівників закладу:

Пащенко Наталію Миколаївну, бухгалтера

Лимар Наталію Володимирівну, лікаря-офтальмолога

Бичкову Світлану В’ячеславівну, лікаря-стоматолога-терапевта

Медяник Людмилу Григорівну, сестру медичну стоматологічного кабінету поліклінічного відділення

Гарькаву Юлію Сергіївну, сестру медичну старшу терапевтичного відділення

Слюсар Євгенію Володимирівну, сестру медичну палатну терапевтичного

відділення

Дмитрієнко Катерину Василівну, молодшу медичну сестру педіатичного відділення

Туранську Ольгу Миколаївну, молодшу медичну сестру педіатичного відділення

Урсову Юлію Олексіївну, молодшу медичну сестру рентгенологічного кабінету поліклінічного відділення

Макушенко Юлію Владиславівну, оператора комп’ютерного набору

Різніченко Івана Олександровича, сторожа

Кутько Світлану Василівну, швачку

Москвича Юрія Володимировича, водія автомобіля

Кучер Ірину Андріївну, прибиральника службових приміщень

Гончар Наталію Сергіївну, лаборанта клініко-діагностичної лабораторії

Кучер Вікторію Анатоліївну, молодшу медичну сестру педіатричного відділення

Всі присутні мали змогу повернутися в минулі роки завдяки відеоархіву лікарні, згадали ветеранів медичної служби, медиків, які вже пішли з життя.

Web-адреса: dvor-rl.dvorichna-rda.gov.ua/news/id/12808 | Переглядів: 46Дата публікації: 10:05 19.06.2020

Черкасов Сергій Петрович

Подій не заплановано